Про історію та істориків говорили з випускниками Ланчинського ліцею

13 квітня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки ПНУ з учнями випускних 11-х класів Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумелюка. Майбутні абітурієнти отримали інформацію про спеціальність “Історія та археологія”, особливість навчання на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин ПНУ, суть професії історика, працевлаштування випусників-істориків та характерні риси вступної кампанії 2021. Зустріч пройшла в цікавій теплій атмосфері. Висловлюємо щиру подяку за організацію зустрічі директору ліцею  Дикан Тетяні Михайлівна і  начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Ланчинської селищної ради територіальної громади Ковальчуку Михайлу Петровичу.