Знайомимо студентів із музеями міста Івано-Франківськ

У рамках  проведення методичного семінару з історичного джерелознавства, 23 вересня 2021 р. студенти групи ІА-21 спеціальності 032 Історія та археологія ОР «Бакалавр» разом з академнаставником – доценткою кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки – Стефанюк Галиною Василівною – відвідали Івано-Франківський краєзнавчий музей. В ході екскурсії студенти ознайомилися з діяльністю музею, а також побачили експонати Відділів природи, археології та історії. Зокрема, мали змогу побачити речові пам’ятки кам’яної доби, доби міді, бронзи і заліза. Надзвичайно цікавими і змістовними були повідомлення екскурсовода про історичні пам’ятки від періоду Галицького князівства до кінця ХХ ст. Екскурсія в музей для студентів-істориків – це бачення комплексу речових пам’яток, що становлять джерельну базу історичної науки та культурну спадщину українців.