Вітаємо викладачів кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки із успішним завершенням проекту

29 жовтня 2021 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася презентація чотиритомного видання – “Західно-Українська Народна Республіка 1918-1923. Енциклопедія”. Чотиритомник є результатом шестирічної праці в т.ч. і викладачів кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки – доц. Вітенка Миколи Дмитровича, доц. Дебенка Василя Зиновійовича, доц. Довгана Юрія Любомировича, ст. викл. Кобильника Романа Васильовича, проф. Комара Володимира Леоновича, проф. Пилипіва Ігора Васильовича, проф. Шологон Лілії Іванівни.

Вітаємо їх із успішним завершенням проекту!