Наш студент отримав стипендію від Фундації Лозинських (США)

Вже третій рік поспіль у Прикарпатському національному університеті проходить конкурс для студентів на здобуття стипендій від Фундації Лозинських (США). Його проведення стало можливим завдяки угоді про двосторонню співпрацю, яку було укладено у 2019 році. Основними вимогами до учасників конкурсу були: високий рівень досягнень у навчальній діяльності, активна участь у громадському житті університету та потреба у соціальній підтримці. За результатами Конкурсу переможцем оголошено Дубельовського Богдана, студента групи ІА-21 (академнаставник – доцентка Стефанюк Г.В) спеціальності 032 Історія та археологія (гарант освітньої програми – професор Комар В.Л.) Факультету історії, політології і міжнародних відносин.
Кафедра історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки щиро вітає стипендіата і бажає високих успіхів у навчанні та громадській роботі!!!