Пізнавай Україну зі Scratch

27.09.-28.10.2021 відбувався конкурс із програмування “Пізнавай Україну зі Scratchˮ серед учнівських команд з цілої України. У конкурсі взяли участь кілька десятків команд, які підготували творчі роботи із програмування у Scratch 3.0.

Конкурс сприяв розвитку творчого і креативного мислення та популяризації традицій та історії рідного краю, виховання національної ідентичності засобами програмування серед учнів 5-11 класів.

Подія відбувалася у межах ініціативи Meet and Code і фінансувалася корпорацією SAP та Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини. В Україні Meet and Code впроваджується Ресурсним центром ГУРТ у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH.

До складу журі конкурсу входив доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки М. Д. Вітенко.

Вітаємо переможців та учасників конкурсу і бажаємо їм подальших творчих звершень!