Розпочинаємо роботу над програмою подвійних дипломів

16 грудня 2021 р. відбулася зустріч викладачів та студентів факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника із викладачами Інституту історії Поморської академії у Слупську (Akademia Pomorska w Słupsku ).

Проф. Микола Кугутяк

У зустрічі взяли участь з української сторони – декан факультету історії, політології і міжнародних відносин проф. Микола Кугутяк, гаранти освітньої програми 032 “Історія та археологіяˮ проф. Володимир Комар (бакалаврат), проф. Олег Жерноклеєв (магістратура), викладачі кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки проф. Ігор Пилипів, проф. Лілія Шологон, доц. Микола Вітенко, доц. Василь Дебенко, доц. Юрій Довган, доц. Галина Стефанюк, ст. викладач Роман Кобильник, а також студенти першого та четвертього курсів спеціальності 032 “Історія та археологіяˮ.

Проф. Володимир Комар

Проф. Олег Жерноклеєв

Польську сторону представили: заступник декана Інституту історії Поморської академії проф. Юзеф Шиманський (Ks. dr hab. Józef Szymański, prof. APjozef.szymanski@apsl.edu.pl); почесний професор Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника проф. Роман Дрозд (Prof. dr hab. Roman Drozd  – roman.drozd@apsl.edu.pl); координатор Поморської академії у справах студентів, що навчаються за програмами подвійних дипломів проф. Роберт Куснєж (Dr hab. Robert Kuśnierz, prof. AProbert.kusnierz@apsl.edu.pl).

Проф Роман Дрозд

У ході зустрічі проф. Роман Дрозд ознайомив українських студентів та викладачів із можливістю навчання за програмою подвійних дипломів по спеціальності “Public Historyˮ (“Публічна історіяˮ), презентував можливості Поморської академії, щодо організації навчального та наукового процесу, дозвілля студентів, спільної польсько-української наукової діяльності.

Проф. Юзеф Шиманський

Дана зустріч відбувалася у рамках угоди укладеної між Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника та Поморською академією.

Проф. Роберт Куснєж

У ході зустрічі сторони обмінялися питаннями, думками та пропозиціями, щодо організацію процесу створення програми подвійних дипломів для студентів спеціальності 032 “Історія та археологіяˮ, а також узгоджено план наступних перемовин.

Учасники висловили впевненість у взаємовигідності співпраці між істориками України та Польщі.