Участь викладачів кафедри в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН

20 січня відбувся І (загальноміський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів Івано-Франківської Малої академії наук учнівської молоді. У рецензуванні перших праць юних науковців та в роботі журі секцій «Філософія» «Правознавство» «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» «Історія  України» «Історичне краєзнавство» «Всесвітня історія» «Археологія» «Етнологія» взяли участь доценти кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Галина Василівна Стефанюк та Микола Дмитрович Вітенко. На розгляд серед інших були представлені роботи учнів 10-11 класів загальноосвітніх закладів міста Івано-Франківська Липовецької Софії “Становище українського селянстваˮ (науковий керівник – професор Комар Володимир Леонович); Микитинець Вікіторії “Тернистий шлях Володимира Іванишинаˮ (науковий керівник – доцент Богдан Володимирович Максимець); Барабалюк Марії “Кость Кисілевський – викладач Станиславівської гімназії, мовознавець і педагогˮ (науковий керівник – учитель Іваночко Росина Василівна); Гребенюк Анастасії (науковий керівник – учитель Поліщук Лілія Петрівна); Пятничко Анни-Софії “Історія Франківського півмарафонуˮ (науковий керівник – учитель Володимир Семенович Половський).

Роботи усіх учасників конкурсу успішно пройшли захист і допущені до участі у наступному етапі.

Вітаємо молодих вчених!