ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів 8 – 11 класів

24-26 січня 2022 р. на базі Івано-Франківського інституту післядипломної освіти учителів за участі департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА відбувся ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії серед учнів 8 – 11 класів середніх навчальних закладів Івано-Франківської області.

У складі журі олімпіади взяли участь також і викладачі кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки доц. Дебенко Василь Зіновійович та доц. Вітенко Микола Дмитрович.

Вітаємо переможців та учасників олімпіади і запрошуємо їх на навчання на спеціальності 032 “Історія та археологіяˮ на факультеті історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника!