Студентська наукова конференція за участю студентів нашої спеціальності 032 “Історія та археологія”

7 квітня 2022 р. в рамках тижня науки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулося засідання студентської підсекції історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки. Керівник – доктор історичних наук, професор Комар Володимир Леонович.

На засіданні підсекції були присутні 10 студентів та їхні наукові керівники. Було представлено доповіді та презентації з історії українсько-польських відносин, методики використання історичних джерел у навчальному процесі, історії архівної справи тощо. Особливою змістовністю відзначилися доповіді Андрейків Світлани, Горбаля Василя, Шипілової Ірини, Цибух Марти.