Знайомство з історичною наукою в стінах ПНУ

10 листопада 2022 р. на факультеті історії, політології і міжнародних відносин в рамках Всесвітнього дня науки побували учні Яблуницького ліцею Поляницької сільської ради. Майбутні абітурієнти познайомилися з основними напрямками історичних спеціальностей та із здобутками історичної науки. Зокрема учні побували на кафедрі історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки. Завідувач кафедри, професор Комар В. Л. розповів про основні напрями історичних досліджень, які здійснюються викладачами кафедри, і як гарант спеціальності 032 “Історія та археологія” дав характеристику особливостей даного освітнього напрямку. Особливо зацікавила учнів інформація про програму подвійних дипломів ПНУ і Поморською Академією у Слупську (Республіка Польща). Ліцеїсти ознайомилися з виставкою Музею археології та основними здобутками Карпатської археологічної експедиції під керівництвом професора Кугутяка М.В. Висловлюємо велику подяку Санкович М.В. за підтримання тісних навчально-наукових стосунків між Факультетом історії, політології і міжнародних відносин і Яблуницьким ліцеєм.