Профорієнтаційна робота в школах Івано-Франківська

8 грудня 2022 р. викладачі факультету історії, політології і міжнародних відносин ПНУ побували в ліцеї 20 Івано-Франківської міської ради де зустрілися з учнями 11 класів, майбутніми абітурієнтами. Одинадцятикласникам презентували спеціальності нашого факультету: Історія та археологія, Середня освіта (Історія), Політологія, Національна безпека, Міжнародні відносини, Міжнародні економічні відносини. Презентуючи спеціальність “Історія та археологія”  старший викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Роман Васильович Кобильник розповів про особливості навчальної програми, можливості і перспективи працевлаштування, наявність програми подвійних дипломів з Поморською Академією в Слупську (Республіка Польща). Окремо зупинився на особливостях вступної кампанії від здачі ЗНО/НМТ до подачі заяви і зарахування до складу студентів.
Особлива подяка директору ліцею Скиданчуку Дмитрук Михайловичу і Кукурудз Наталії Олексіївна – вчителю історії, керівнику методичного об’єднання.