Профорієнтаційна зустріч з учнями 10-11 класів, вчителями предметниками, директорами ліцеїв Отинійської селищної ради

22.02.2022 р. викладачі кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки, Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника доцент Дебенко В.З. та старший викладач Кобильник Р.В. провели профорієнтаційну інформаційну зустріч з учнями 10-11 класів, вчителями предметниками, директорами Отинійського, Торговицького та Ліснохлібичинського ліцеїв Отинійської селищної ради.


Дебенко В. З. ознайомив учасників зустрічі з науковим потенціалом та навчальним процесом структурних підрозділів Прикарпатського університету. Кобильник Р. В. звернув увагу учнів випускних класів на правила вступу на спеціальності Факультету історії, політології і міжнародних відносин в цілому та зокрема на спеціальність “Історія та археологія”.


Приємно відзначити, що дані зустрічі допомогли організувати випускники історичного факультету С.С. Мандзюк і Н. І. Ідзі (Котурбас), які зараз викладаються всесвітню історію та історію України в даних навчальних закладах. Спілкування пройшло в цікавій змістовній атмосфері. Велика подяка учасникам та організаторам зустрічей.