Практичне заняття з філателії у міському відділенні Укрпошти

16 травня з нагоди Дня вишиванки було проведено заняття з сучасної філателії. Завідувач  навчальної лабораторії спеціальних історичних дисциплін Володимир Федорович Саганюк організував практичне заняття для студентів спеціальності 032 “Історія та археологія” факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з філателії у міському відділенні Укрпошти. Голова Івано-Франківського обласного товариства філателістів Володимир Іванович Драгоман ознайомив студентів із цікавинками своєї філателістичної колекції та подарував низку експонатів для навчальної лабораторії. Професор Шологон Лілія Іванівна акцентувала увагу на марках, випущених Укрпоштою з нагоди Дня вишиванки  2024 р., що присвячені традиційній вишивці Харківщини та Кримського півострова.