Знайомство з студентським путівником

3 жовтня 2024 р. студенти першого курсу, що навчаються за освітньою програмою “Історія і археологія” мали лекційне заняття за темою “Студентський путівник” з дисципліни “Вступ до спеціальності”. У ході заняття вони ознайомилися із можливостями цього путівника, із матеріалами про історію Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, варіантами доступу до електронного журналу, сайту дистанційного навчання, університетської наукової бібліотеки, механізмами захисту своїх прав, системою організації студентського дозвілля.

Щиро дякуємо завідуючому кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки професору Володимиру Комару за проведене заняття.