Вивчаємо боністику

10 жовтня 2024 р. відбулося чергове заняття студентів спеціальності “Історія та археологія” організоване навчальною лабораторії спеціальних історичних дисциплін (завідувач Володимир Федорович Саганюк) та Івано-Франківським відділенням Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (завідувач Олександр Антонович Лишак) присвячене боністиці. Викладач курсу спеціальних історичних дисциплін, проф. Лілія Іванівна Шологон ознайомила студентів із особливостями запровадження та джерелознавчим значенням паперових грошових знаків;  Володимир Федорович Саганюк продемонстрував оринальну колекцію сучасних грошей; старший судовий експерт Наталія Степанівна Олійник показала сучасні технології, що допомагають виявляти фальсифіковані грошові знаки.