![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2022/07/1-3-868x1024.jpg)
Впродовж червня – липня 2022 р. викладачі кафедри історії Центральної і Східної Європи та спеціальних галузей історичної науки Кіндрачук Надія Мирославівна та Шологон Лілія Іванівна
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2022/07/4-2-669x1024.jpg)
проходили наукове стажування у Болгарії на базі Університету менеджменту (м. Варна). Тема стажування – Посткласична парадигма: стратегії і методи розвитку особистісно-професійних характеристик студентів у вищій школі.
У цей період професори кафедри також пройшли інтенсивні курси вивчення болгарської мови, успішно склали тестування та отримали сертифікати про знання цієї мови на рівні В 2.
Також Н.М.Кіндрачук та Л.І.Шологон брали участь у XVlll Міжнародній науковій конференції “Information technologies in the science and education, business and tourism” (Албена, 11-12 липня), де були науковці з Болгарії, України, Франції та Великобританії.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2022/07/InShot_20220725_135103595-1024x1024.jpg)
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2022/07/InShot_20220725_135220796-1024x789.jpg)