Стажування викладачів кафедри

Впродовж червня – липня 2022 р. викладачі кафедри історії Центральної і Східної Європи та спеціальних галузей історичної науки Кіндрачук Надія Мирославівна та Шологон Лілія Іванівна
 проходили наукове стажування у Болгарії на базі Університету менеджменту (м. Варна). Тема стажування – Посткласична парадигма: стратегії і методи розвитку особистісно-професійних характеристик студентів у вищій школі.
У цей період  професори кафедри також пройшли інтенсивні курси вивчення болгарської мови, успішно склали тестування та отримали сертифікати про знання цієї мови на рівні В 2.
 Також Н.М.Кіндрачук та Л.І.Шологон  брали участь у  XVlll  Міжнародній науковій конференції “Information technologies in the science and education, business and tourism” (Албена, 11-12  липня), де були науковці з Болгарії, України, Франції та Великобританії.