IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії

З 4 по 8 квітня 2024 р. на Буковині проходили інтелектуальні змагання з історії, учасниками яких були 129 учнів з 22 областей України.
Сьогодні, 8 квітня, у Багатопрофільному ліцеї для обдарованих дітей м. Чернівці відбулося урочисте закриття олімпіади. За свої досягнення учні й учениці були нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів та дипломами учасника.
📌 Дипломами І ступеня нагороджуються:
8 КЛАС
1. Патейчук Вадим Миколайович, учень 8 класу Комунального закладу загальної середньої освіти «Луцький ліцей № 14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради»
2. Шеремета Андрій Русланович, учень 8 класу Ліцею № 25 Івано-Фран-ківської міської ради
9 КЛАС
1. Брик Святослав Русланович, учень 9 класу Буринського міського ліцею № 2 імені Ю. М. Лавошника Буринської міської ради Сумської області
2. Купрьохіна Олександра Денисівна, учениця 9 класу Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради Миколаївської області
10 КЛАС
1. Бухало Єва Олексіївна, учениця 10 класу Рівненського ліцею № 19 Рівненської міської ради
2. Мартинюк Микола Вікторович, учень 10 класу Рівненського ліцею № 8 Рівненської міської ради
11 КЛАС
1. Богдан Дмитро Олександрович, учень 11 класу Комунальної установи Сумської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради
2. Дімова Марія Юріївна, учениця 11 класу Одеського ліцею № 117 Одеської міської ради.
Роботи учасників олімпіади оцінювало висококваліфіковане журі, очолюване професором Сергієм Трояном.
До складу журі увійшли і три викладачі факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського університету імені Василя Стефаника,  і зокрема доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Вітенко Микола.
Вітаємо переможців та учасників олімпіади, запрошуємо на навчання на спеціальності 032 “Історія та археологія”!