Звітна студентська наукова конференція підсекції кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки ПНУ відбулася 4 квітня на Факультеті історії, політології та міжнародних відносин. Конференцію відкрив завідувач кафедри, д.і.н., професор Комар Володимир Леонович, привітав учасників та зазначив високий науковий потенціал студентів, цікаві актуальні заявлені виступи студентів. Участь у конференції взяли також викладачі кафедри: професорка Шологон Лілія Іванівна, доцентка Стефаник Галина Василівна та старший викладач Кобильник Роман Васильович. Наукова проблематика викликала цікавість в учасників конференції, відбувалися жваві дискусії. За результатами конференції відзначено роботи студентів Надії Тикенчук, Катерини Семчук, Ірини Бобик, Вікторії Стефанів та Олега Кудука. Бажаємо здобувачам вищої освіти продовжувати свої наукові дослідження в майбутньому.