8 березня старший викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Роман Кобильник взяв участь у профорієнтаційній зустрічі в рамках проекту «Університет кар’єри для учнів» організованій Факультетом історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з учнями Долинської громади Калуського району.
Проректор Прикарпатського університету Едуард Лапковський ознайомив одинадцятикласників із здобутками Університету, перспективними можливостями для майбутніх абітурієнтів і розказав про особливоті цьогорічної вступної кампанії.

В продовж розмови викладачі Факультету історії, політології і міжнароднх відносин Андрій Королько, Роман Кобильник, Сергій Дерев’янко, Орест Бойчук, Сергій Васильченко представили спеціальності, які майбутні студенти можуть здобути на нашому факультеті. Зокрема Р. Кобильник детально проінформував учнів про спеціальність “Історія та археологія”, специфіку навчання, різновиди практик та перспективи працевлаштування. Окремо він виділив програму подвійних дипломів, яка реалізується на даній спеціальності з Поморським університетом у Слупську (Польща).

Висловлюємо щиру подяку в організації зустрічі начальнику управління освіти Долинської міської ради Сайку Ігорю Івановичу, Олексин Христині Романівні – заступнику начальника управління освіти Долинської міської ради, директорам і вчителям ліцеїв Долинської громади.