Акт Злуки очима наших студентів

В рамках проведення в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника онлайн-заходу “Акт Злуки 22 січня 1919 року. Чому ми про це говоримо?..”, в якому взяли участь як викладачі, так і студентство, було оголошено конкурс на краще запитання до доповідачів – доктора історичних наук Володимира Великочого, доктора історичних наук Сергія Адамовича, доктора політичних наук Івана Монолатія. Переможцем було оголошено студента першого курсу факультету історії, політології і міжнародних відносин Захарія Остап’юка (група ІА-11, академнаставник – доцент Стефанюк Г.В.) за задане запитання “Чи мала Україна шанси на перемогу? Адже об’єднання України відбувалося в умовах агресії поляків і більшовиків”. В подарунок переможець отримав монографію С. Адамовича “На допомогу Карпатській Україні (1938-1939 рр.)”.