АКАДЕМІЧНА СПІВПРАЦЯ

27 січня 2021 р. у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбувся захист кандидатської дисертації Радченко Ірини Геннадіївни на тему «Моделі діяльності гуманітарних організацій з порятунку євреїв Європи періоду Голокосту (1939–1945)». Не можна оминути увагою того факту, що день захисту дисертації припав на знакову подію – 27 січня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, приурочений звільненню концентраційного табору Аушвіц у 1945 р.

Офіційним опонентом на захисті дисертації виступив завідувач кафедри історії слов’ян Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника доктор історичних наук, професор Володимир Леонович  Комар. Запрошення опонентом на захист провідного фахівця зі спеціальності 07.00.02 – всесвітня історія – це не лише факт професійного визнання, а й продовження багатолітньої співпраці між  кафедрами історії Івано-Франківська і Дніпра, яке триває, не зважаючи на карантинні обмеження.