Освітній потенціал ПНУ сприятиме національній консолідації

Сьогодні старший викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Роман Васильович Кобильник взяв участь в онлайн-зустріч організацій громадянського суспільства Івано-Франківщини та Донеччини. Під час зустрічі модератори підняли питання наявних стереотипів в сприйнятті один одного жителями Донеччини і Прикарпаття та шляхи їх подолання в рамках співпраці громадських організацій. Одним із кроків подолання цих стереотипів, на думку Р. В. Кобильника, є поглиблення співпраці в освітньо-науковій площині із залученням закладів вищої і фахової професійної освіти. Зокрема, слід використати освітній потенціал Прикарпаття. У сучасних умовах мобільності, молодь Донеччини може здобути якісну освіту в Прикарпатському національному університеті, взяти участь в модерних освітніх та наукових проектах, активно долучитися до громадського життя. Одночасно, необхідно активізувати спільні громадські проекти в сфері місцевого самоврядування, залучення інвестицій в розвиток територіальних громад.  Такі кроки дозволять об’єднати українське суспільство, сприятимуть національній єдності. Зустріч пройшла цікаво і корисно для всіх учасників. Велика подяка організаторам.