Тиждень науки на кафедрі історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки

3-6 квітня 2023 р. у Прикарпатському університеті відбувалася звітна річна наукова конференція. До участі в ній долучилися викладачі та аспіранти кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки, а також студенти спеціальності 032 Історія та археологія.

Зокрема 5 квітня 2023 р. відбулося засідання підсекції кафедри за участю викладачів та аспірантів, а 6 квітня – за участю студентів, що пишуть наукові дослідження під керівництвом наших наукових співробітників.

Попри складну військову ситуацію, в роботі студентської звітної конференції взяли участь 14 студентів 2-4 курсів бакалаврату, та 1-2 курсів магістратури. Усі учасники конференції своїми виступами засвідчили високий фаховий рівень своєї підготовки. 2 кращі роботи – Бариляк Анастасії та Мошури Каміли рекомендовано до друку у збірнику студентських наукових праць “Еврика”, а виступи Андрусишин Наталі та Воловодюк Оксани рекомендовано відзначити похвальними грамотами.

Вітаємо усіх аспірантів та студентів – учасників університетської наукової звітної конференції і бажаємо подальших наукових здобутків!