Працюємо у навчальній лабораторії спеціальних історичних дисциплін

Відбулися вже традиційні для студентів другого курсу спеціальності «Історія та археологія» семінарські заняття з курсу «Спеціальні історичні дисципліни» у  навчальній лабораторії  спеціальних історичних дисциплін. 6 грудня заняття були присвячені Дню Збройних Сил України та святу Святого Миколая.  Завідувач НЛСІД Володимир Федорович Саганюк  ознайоми студентів із нумізматичною колекцією лабораторії, засобами для дослідження монет та зробив особливий акцент на сучасних ювілейних та пам’ятних монетах, присвячених ЗСУ, волонтерам, вагомим подіям релігійного життя  тощо.

Семінарське заняття пройшло у жвавій дискусії, з чималою кількістю запитань-відповідей. Майбутні історики суттєво збагатили свій світогляд та здобули практичні навики із дослідження монет.

.