Тематичне практичне заняття з студентами-істориками “Дні Європи в ПНУ”

Тематичне практичне заняття з студентами-істориками групи СОІ-41 “Дні Європи в ПНУ” в рамках навчальної дисципліни “Євроінтеграційні процеси в країнах Центрально-Східної Європи”. В певній ігровій формі студенти представляли одну з центральноєвропейських країн, членів Європейського Союзу. Розповідали про особливості перебування країн в ЄС, їхні основні здобутки, проблеми та перспективи розвитку. В рамках промоції, учасники заняття презентували також особливості культури і побуту країн. Зокрема поділилися інформацією про національну кухню, і вдалося посмакувати словенським рулетом “Потіца” і угорським тортом “Добош”. Дане заняття мало на меті ознайомити студентів з особливостями які пройшли країни ЦСЄ на шляху до ЄС, які мають допомогти Україні в її євроінтеграційному поступі.

.