Фонди Навчальної лабораторії спеціальних історичних дисциплін поповнилися комплектом листівок

Завдяки завідувачу НЛСІД Саганюку Володимиру Федоровичу фонди Навчальної лабораторії спеціальних історичних дисциплін кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки поповнилися комплектом листівок, присвячених історичній геральдиці українських міст.

Історичні герби, зображені на листівках, очищені від імперської символіки. Вони підтверджують споконвічне прагнення української нації до незалежного і вільного життя.

Це спадщина, яку ми маємо прийняти і вивчати, а вивчивши, відтворити сучасну геральдичну науку на підставі найкращих європейських традицій.

Даний комплект буде гарним роздатковим матеріалом для студентів, доповненням до вивчення курсу спеціальних історичних дисциплін, зокрема теми “Геральдика як спеціальна історична дисципліна”.

Висловлюємо щиру подяку завідувачу НЛСІД Саганюку Володимиру Федоровичу!