Вітаємо переможців!

Відбувся конкурс на участь у реалізації студентської академічної мобільності за програмою Erasmus+ до Гданського університету на зимовий семестр 2023/2024.

Переможцями стали:
Оксана Воловодюк, студентка 3 курсу спеціальності «Історія та археологія» Факультету історії, політології і міжнародних відносин;
Христина Соловка, студентка 3 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки;
Людмила Русанова, студентка 2 курсу спеціальності «Словʼянські мови та літератури (переклад включно)» Факультету філології.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо партнерам Університету за чудові можливості для наших студентів!

Щиро вітаю студентку спеціальності Історії та археології (групи ІА-31, академнаставник – доцент Стефанюк Галина Василівна) Оксану Воловодюк!!! Молодчинка!!!