Пізнавальна науково-практична екскурсія в Національний заповідник “Давній Галич” присвячена 1125-річчю першої писемної згадки про столицю Галицько-Волинської держави разом з учнями 10- Б класу Яблуницького ліцею, слухачами МАН під керівництвом вчителя історії Марії Василівни Санкович. Учні отримали можливість побачити історичні місця українського державотворення, відчути автентичність, багатогранність та різноманітність етнічних груп Прикарпаття.
Екскурсію проводив старший викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Роман Кобильник.
Висловлюємо велику вдячність в проведенні екскурсій директору Національного заповідника “Давній Галич” п. Володимиру Олійник, заступнику директора з наукової роботи п. Семену Побуцькому (стейкхолдерам спеціальності 032 “Історія та археологія”) та працівникам заповідника.
.