![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/402855159_7223466974389398_770250091799015872_n-1024x768.jpg)
Пізнавальна науково-практична екскурсія в Національний заповідник “Давній Галич” присвячена 1125-річчю першої писемної згадки про столицю Галицько-Волинської держави разом з учнями 10- Б класу Яблуницького ліцею, слухачами МАН під керівництвом вчителя історії Марії Василівни Санкович. Учні отримали можливість побачити історичні місця українського державотворення, відчути автентичність, багатогранність та різноманітність етнічних груп Прикарпаття.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/402884392_7223465791056183_5942043544174203245_n-768x1024.jpg)
Екскурсію проводив старший викладач кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Роман Кобильник.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/402933446_7223466891056073_9118550274622290387_n-1024x768.jpg)
Висловлюємо велику вдячність в проведенні екскурсій директору Національного заповідника “Давній Галич” п. Володимиру Олійник, заступнику директора з наукової роботи п. Семену Побуцькому (стейкхолдерам спеціальності 032 “Історія та археологія”) та працівникам заповідника.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/402943175_7223466184389477_3657470128382529886_n-768x1024.jpg)
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/404304711_7223466104389485_8802837369887338589_n-1024x768.jpg)
.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/404309351_7223467514389344_8204109904388096584_n-1024x768.jpg)
.
![](https://kis.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/79/2023/11/404313133_7223466567722772_7530288197008243347_n-1024x768.jpg)