Історики ПНУ провели зустріч з випускниками Липовецького ліцею Спаської сільської ради. 12 травня викладачі кафедри Історії Центрально та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки та кафедри історії України і методики викладання історії в рамках соціального проекту “Професія майбутнього і мій вибір сьогодні” розказали учням 11 класу про навчання на спеціальностях “Історія та археологія” та Середня освіта “історія”, фах історика та можливості його застосування. Професор Пилипів І.В., професор Райківський І.Я., доцент Стефанюк Г.В., доцент Корольок А.З. та ст.викладач Кобильник Р. В. надали випускникам цікаві і змістовні рекомендації щодо вступної кампанії та подальшого вибору навчання на Факультеті історії, політології і міжнародних відносин.