День відкритих дверей у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника

24 травня 2022 р. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся День відкритих дверей.

Заходи відбувалися за участю ректора університету професора Ігора Євгеновича Цепенди, декана факультету історії, політології і міжнародних відносин професора Миколи Васильовича Кугутяка та завідувача кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки професора Володимира Леоновича Комара. Вони інформували абітурієнтів про можливості навчання, в т.ч. на спеціальності 032 Історія та археологія,  переваги нашого факультету та особливості вступної кампанії 2022 р.

У Дні відкритих дверей взяли участь декілька сотень потенційних вступників. Вони змогли задати питання як виступаючим, так і представникам відбіркових комісій.

Щиро дякуємо усім за активну участь і запрошуємо на День відкритих дверей Факультету історії, політології і міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, що відбудеться 4 червня 2022 р. (початок об 11.00) у 618 ауд. Гуманітарного корпусу (вхід з вул. Чорновола).