Профорієнтаційна робота викладачів нашої кафедри

У вівторок 9 травня 2023 р. доцент кафедри історії Центральної та Східної Європи і спеціальних галузей історичної науки Юрій Довган разом із доцентом кафедри теорії та методики навчання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ігорем Дрогобицьким провели відкриту лекцію на тему “День пам’яті чи перемоги: Друга світова чи Велика вітчизняна?” у ліцеї № 13 м. Івано-Франківськ. Доценти особливу увагу відвели інформуванню учнів перевагами спеціальності 032 “Історія та археологія”.

Лекція викликала жваву дискусію серед присутніх і численні запитання випускників ліцею.

Доцент Юрій Довган при цьому також розповів учням про бої триваючої визвольної війни, учасниками і свідками яких був сам.